BEPCO PARTS

Jeden z největších světových prodejců dílů pro traktory všech hlavních výrobců jako jsou: JOHN DEERE, CASE IH, STEYR, MASSEY FERGUSON, VALMET, FORD-NEW HOLLAND, FIAT, DEUTZ FAHR, LAMBORGHINI-HURLIMANN, SAME, RENAULT, PERKINS, FENDT a dalších.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Mtu1nxbmBxs[/embedyt]

Výběr položek BEPCO v ESHOPU

V polovině roku 2019 společnost BEPCO PARTS rozšířila svou sféru zájmů vedle dílů pro traktory i na díly pro sklízecí mlátičky a další zemědělské stroje.
Společnost, která je členem konsorcia TVH GROUP, koupila jednoho z renomovaných evropských výrobců dílů pro zemědělské stroje a učinila jej součástí BEPCO GROUP. Touto formou rozšířila svůj sortiment o další tisíce položek, které bychom i my rádi nabídli také našim parterům a samozřejmě i Vám. V daném okamžiku má BEPCO PARTS  velký zájem, aby její nabídka a zejména ceny zaujaly co nejširší okruh partnerů, a tomu také podřídila svou startovní cenovou politiku. V současné době nabízí zaváděcí motivační ceny, které jsou bezkonkurenčně nejnižší na trhu, a my bychom samozřejmě tyto ceny rádi prezentovali Vám, abyste měli možnost posoudit, zda máme šanci s nimi vzbudit Váš zájem.  Jako velmi podstatnou informaci k naší nabídce uvádím to, že dodavatel plně garantuje skutečnost, že pro výrobu všech jeho dílů je 100%-ní shoda materiálů a výrobních technologií s materiály použitými pro výrobu originálních dílů!

Na stránkách partnera www.bepcoparts.com v sekci CATALOGUES můžete vyhledávat v celém sortimentu dílů a skupin dílů pro jednotlivé značky. Nabídka představuje zhruba 150000 položek všech kategorií dílů – díly a těsnění motorů, pístní kroužky, ventily, vložky válců, klikové hřídele, ložiska, vstřikovací trysky, vodní, olejové, palivové a hydraulické pumpy a jejich opravárenské sady, hadice, brzdové válce a díly brzd, filtry, díly řízení, klouby, čepy, kardany, díly PTO, spojovací tyče, planetová kola, gufera, spojky a jejich díly, díly elektrického systému, alternátory, startéry, hřídele náhonu a jejich koncovky, díly předních os, řemeny, turbodmychadla, světlomety a světla, skla, majáky, třetí body, koule a háky, stabilizátory, plynové vzpěry, sedačky, díly klimatizací a kompletní klimatizační sady, pneumatiky, profi nářadí a vybavení dílen, osy ZF a CARRARO…

Konkrétní dotaz na položky je možno zaslat prostřednictvím poptávkového FORMULÁŘE

https://lekarnapodstrani.com/