GEBRÜDER SCHUMACHER – Eichelhardt, SRNwww.gebruederschumacher.de

Se jménem této firmy a jejími produkty je možno se setkat v současnosti již u všech značek sklízecích mlátiček /vyjma Claase/ - výrobci strojů ví, že v současnosti neexistuje dokonalejší a kvalitnější systém žacího ústrojí, než je EASY CUT II SCHUMACHER. Jedná se o dokonalé spojení technologie materiálového zpracování všech prvků, jejich jednoduše geniální konstrukce a perfektní kombinace s bezrázovými planetovými převodovkami vyráběnými touto firmou. Zvedáky SCHUMACHER rovněž nemají na trhu konkurenci.

 

Vedle dodávek svých dílů pro prvovýrobu vyvinula firma GEBRÜDER SCHUMACHER i přestavbové sady žacího systému pro všechny značky sklízecích mlátiček, které umožňuje nahradit originální a mnohdy nevyhovující žací lištu žacím systémem SCHUMACHER. Pro veškeré typy sklízecích mlátiček dodáváme nejen standardní díly žacího systému, ale například i jednotlivé díly pro opravy převodovek SCHUMACHER.

V posledním čtvrtletí roku 2012 ve firmě GEBRÜDER SCHUMACHER proběhla rozsáhlá organizační změna a tato firma se nově oficiálně nazývá

                                                     SCHUMACHER.plus GmbH