MOTORAD OF AMERICA – USA/KANADA/IZRAEL


www.motoradusa.com


Největší světový výrobce termostatů, tlakových zátek chladičů, víček expanzních nádobek, olejových víček, uzávěrů palivových nádrží, testerů chladicího systému automobilů, těsnění termostatů a termospínačů s bezkonkurenčně nejširším sortimentem pro osobní a nákladní vozy.

 

V těchto souborech PDF a XLS ke stažení, lze po otevřeni vyhledávat běžným způsobem (ctrl+f)

MotoRad TERMOSTATY 2016

Termostaty 2018 VÝPRODEJ

MotoRad Cross Reference Chart 2016

MotoRad PŘEVODY 2016

MotoRad KATALOG 2016

 


Firma  MOTORAD dodává své výrobky jako originální díly do prvovýroby automobilů AUDI, VW GROUP /včetně ŠKODA/, SAAB, SUBARU, GENERAL MOTORS – CADILLAC, OPEL, FIAT GROUP, KAWASAKI, MAZDA, VOLVO, LAND ROVER a dalších. V České republice je TAGEX CZ s.r.o.  již více než 15 let dodavatelem originálních termostatů a tlakových zátek pro traktory ZETOR.  

Katalog produktů a aplikací MOTORAD je ke stažení na www.fishman-tt.com

FAIL SAFE TERMOSTATY

Firma MOTORAD je majitelem světového patentu na bezpečný /FAIL SAFE/ termostat, který svou unikátní konstrukcí zabraňuje v případě poruchy motoru vozidla způsobující přehřívání jeho překročení kritické meze a následné zadření motoru – termostat v kritické situaci ještě zvýší svůj zdvih a nadále trvale pracuje v maximálně otevřené poloze a umožňuje tak stálý průtok  chladicí kapaliny. FAIL SAFE termostaty jsou k dispozici na skladě souběžně se standardními termostaty v celé škále.