TAGEX GmbH

Jedna z největších evropských obchodních firem, TAGEX GmbH, specializovaných na oblast řemenů a válečkových řetězů – průmyslových, zemědělských a speciálních, evropský zástupce výrobce pryžových pásů značky DRB.

V oblasti řemenů pro zemědělské stroje nabízíme v zastoupení této firmy kompletní sortiment řemenů pro:

CLAAS, JOHN DEERE, MASSEY FERGUSON/DRONNINGBORG, FENDT, NEW HOLLAND, FORTSCHRITT – MDW, CASE IH, LAVERDA, MENGELE, DEUTZ FAHR, SAMPO, ŘEMENY PRO TRAKTORY VŠECH ZNAČEK

Řemeny pro rotační a bubnové žací stroje, secí stroje, adaptéry…

Průmyslové řemeny – klínové profily 5, 6, 8, 10, 13, 17, 22, 25, 32, 40, SPZ, SPA, SPB, SPC, XPZ, XPA, XPB, XPC, X/13, X/17, X/22, 5M, 7M, 11M, variátory, ozubené řemeny 3M, 5M, 8M, XL, L, H, XH, drážkové řemeny PJ, PL, PM, PK, řemeny šestihranné a speciální

ŔEMENY TAGEX V ESHOPU
Pryžové pásy DRB , gumové podložky typu CHAIN ON PAD,  BOLT ON PAD, CLIP ON PAD, pryžové listy pro lžíce nakladačů, napínací kladky minibagrů, ozubená kola a rolny.

Tato tabulka podává přehled o světových výrobcích, kteří pásy DRB používají jako originální díly ve své prvovýrobě. Představují naprostou špičku v oboru, co se týče jejich kvality, životnosti a užitných vlastností. Jejich kvalita je snad srovnatelná pouze s pásy BRIDGESTONE TRI-TECH, které však jsou montovány pouze v prvovýrobě a do náhradní spotřeby nejsou dodávány a konkurencí na našem trhu nabízeny.

 

Sortimentní šíře výrobce pokrývá takřka kompletně všechny značky a typy pásových stavebních strojů. Většina pásů je dodávána zákazníkům v provedení s krátkou roztečí /short pitch/ umožňující komfortnější provoz bez vibrací a rázů stroje, v nabídce jsou pásy s nekonečným kordem, pásy typu SPEED pro vyšší provozní rychlosti stroje. Chybějící položky na skladě jsou naváženy ze skladu německého partnera do 24 hodin od objednání.

V letošním roce německý TAGEX  získal evropské zastoupení výrobce z USA, který do prvovýroby firem CASE, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, MacDon  a MASSEY FERGUSON /lišta 9250 DYNA FLEX/  jako originální díly dodává podávací pásy pro lišty typu DRAPER. Tyto pásy má firma TAGEX CZ s.r.o. nově ve svém sortimentu.
PÁSY DRB A TAGEX V ESHOPU
PRYŽOVÉ DESKY PRO PÁSY V ESHOPU
HYBRIDNÍ PÁSY ROADLINER V ESHOPU

PÁSY DRAPER V ESHOPU

pryžové liŠty pro lžíce nakladačů:

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=6JHxNijWx8Y[/embedyt]

PRYŽOVÉ BŘITY LŽIC V ESHOPU

Konkrétní dotaz na veškeré položky je možno zaslat prostřednictvím naší „Nezávazné poptávky“.

z-library